ادبیات، آیینه ی فرهنگ و تمدن جامعه

درس 12 تا 14 سال سوم

تاریخ:جمعه 13 بهمن 1391-12:16 ب.ظ

سلام بر شما دانش آموزان خوب و دوست داشتنی
خودآزمایی های عصر بیداری را در ادامه ی مطلب مشاهده می کنید. نظر بدهید نظراتتان مفید و سازنده است. امیدوارم صدای خش خش قلم هایتان روح تازه ای در کالبد حرکت های ناقصمان پدید آورد. با پایان گرفتن امتحانات نوبت اول، امیدوارم با صلابت بیشتر قدم در مسیر بگذارید و مسیرهای ناهموار را بر خود هموارتر سازید. در این مجال اندک تا امتحانات نوبت دیگر، نظرات شما را به جان خریدارم.
هر پست فقط تا یک هفته امکان نظر دهی خواهد داشت.
هر کس که به
وبلاگ نظر می اندازد حتما نظر بدهد. هر هفته نظرات را بررسی و اسامی افراد در دفتر مخصوصی ثبت می شود.
در صورت بیان نظرات ارزشمند و انتقادهای سازنده یقینا تاثیر مثبتی بر کارکرد، نمره و فعالیت مستمر شما خواهد داشت. منتظر بیان نظرات و سخنان با ارزش تان هستم.
ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

درس 11 تا 13کلاس دوم

تاریخ:جمعه 13 بهمن 1391-11:58 ق.ظ

با سلام و آرزوی بهترین ها برای شما دانش آموزان خوب و دوست داشتنی کلاس دوم
خودآزمایی درس 11 و 12 را در ادامه ی مطلب ببینید. امیدوارم بعد از امتحانات نوبت اول سرحال تر از همیشه به پیش بروید و خود را برای آزمون نوبت دوم آماده کنید.

تا به حال نظرات متفاوتی از سوی شما مشاهده شد. امیدوارم با دقت بیشتر در رعایت اصولی که خود بهتر بر آن واقفید، در برخورد با دیگران و خصوصا کسانی که احترامشان واجب است به سعادت برسید. بارها گفته ام و بار دگر میگویم که همه ی این رفتارهای ما در واقع تمرینی است برای یک زندگی شرافت مندانه در اجتماعی بزرگتر از مدرسه. امیدوارم در این تمرین سربلند باشید. نظرات شما بسیار برایم سودمند است.
هر پست فقط تا یک هفته امکان نظر دهی خواهد داشت.
هر کس با هر نظری که می دهد خود را بیشتر معرفی می کند. هر کس که به وبلاگ نظر می اندازد حتما نظر بدهد. هر هفته نظرات را بررسی و اسامی افراد در دفتر مخصوصی ثبت می شود. در صورت بیان نظرات ارزشمند و انتقادهای سازنده یقینا تاثیر مثبتی بر کارکرد، نمره و فعالیت مستمر شما خواهد داشت. منتظر بیان نظرات و سخنان با ارزش تان هستم.


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات